pondělí 17. října 2011

Jak jsem se byl projet s multikárou před VZP

Taky sledujete kauzu elektronických zdravotních knížek IZIP? Mě se to teda moc nelíbí. Co si o tom myslíte vy? Vidíte to stejně?Dnes dokonce za asistence novinářů :)

12 komentářů:

 1. Tohle se povedlo :)
  Máš na prostou pravdu IZIP za 1,5 miliardy mi taky smrdí
  Jen tak dál!

  OdpovědětVymazat
 2. SuperVáclav už je komerce, je to Karel Mařík z reklamy T-mobile. Koukněte na video: "Ahoj, já jsem Karel", ten týpek je SuperVáclav. A ten pejskař je jeho kolega z reklamní agentury FTMC Robin Kvapil, na jejich stránkách je fotka jeho i toho psa.

  Takže SuperVáclav je fakt jen podvod a reklamní kampaň agentury a velké zklamání pro fanoušky. :-(

  Dozvíme se konečně nějaké vyjádření k těmto faktům a nebo budeš stále dělat mrtvého brouka SuperVáclave?

  OdpovědětVymazat
 3. Zatím jsem si nevšiml, že by SuperVáclav cokoliv propagoval. A jestli je z reklamky, tak mi to vůbec nevadí. Prostě lidé z reklamek mívají dobré nápady :-) Ostatně za VymentePolitiky.cz jsou pokud se nepletu take nejací lidé z reklamky.

  Václavovi fandím. Poslední kousek u VZP byl naprosto profi. Opět strhl pozornost na pěknou rošťárnu a to to jde. Smál jsem se.

  OdpovědětVymazat
 4. Touto akcí jsi rozptýlil mé pochyby, buď si klidně týpek z T-mobilu, mě je to jedno. Akce jako tyto jsou pro dobro společnosti a nezajímá mě kdo je provádí, hlavně že alespoň někdo na to má koule.

  OdpovědětVymazat
 5. No už dvakrát propagoval lejna, tak kdo ví...třeba je to propagace reklamy na Sušené omáčky od Vitany..

  OdpovědětVymazat
 6. Ty vole to by mě zajímalo, jak tohle řešili :-D

  OdpovědětVymazat
 7. kdopak dal těm novinářům echo? nebo snad novináři stepujou před VZP jestli se něco nestane každej den? :D

  OdpovědětVymazat
 8. Vašku, tuto ti najde všechny italské weby, píšící o tobě: http://www.google.cz/search?gcx=c&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=site%3A*.it+supervaclav

  OdpovědětVymazat
 9. Další dobrá akce, jen mě zaujalo, kde se tam tak hned vzali ti novináři. Byli na správném místě v pravou chvíli, nebo jsou všude kolem nás, jen o nich nevíme?

  OdpovědětVymazat
 10. http://zpravy.idnes.cz/supervaclav-se-jmenuje-karel-jeho-kousky-jsou-zrejme-reklamni-akci-1fz-/domaci.aspx?c=A111019_131351_domaci_jj

  OdpovědětVymazat
 11. SuperVáclav se již nepřímo přiznal k tomu, že videa jsou pouze nahraná (účinkují tam herci). Zde je k tomu video, které vše vysvětluje:

  http://www.youtube.com/watch?v=r64qyYWQtcQ

  OdpovědětVymazat